AKTUALNOŚCI

Fundacja Jeppesena oraz Wolontariuszka Fundacji Kultura NGO – naszymi Darczyńcami

Fundacja Jeppesena ogłosiła konkurs na hasło promujące działalność Fundacji, nasza Wolontariuszka Ela zwyciężyła go i mogła wybrać organizację pożytku publicznego, która otrzyma czek na 1000 zł.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Tydzień Wolontariatu

Ciekawa konferencja, wielka impreza integracyjna dla wolontariuszy, konkurs z nagrodami, Gra Miejska – jakie jeszcze atrakcje czekają nas w Gdańskim Tygodniu Wolontariatu?

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Szkolenie dla NGO 

o tym, jak tworzyć materiały prasowe

Informacje dla mediów, krok po kroku. Przejdźmy wspólnie te drogę – uporządkujmy wiedzę i doświadczenia, by lepiej pokazywać nasze organizacje.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Zapraszamy na szkolenie

Będziemy układać słowa w zdania, zdania w akapity. Szukać treści ważnych, a zbędne bezlitośnie wyrzucać. Chcesz potrenować z nami pisanie – zapraszamy!

ZOBACZ WIĘCEJ

Warsztaty dziennikarskie dla wolontariuszy

Słowo pisanie i mówione. Trenować będziemy tworzenie informacji prasowej, sondy ulicznej i wywiadu w wersji dla gazety i dla radia. Chcesz do nas dołączyć?

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Indywidualne konsultacje dla wolontariuszy

Fundacji Kultura NGO

Tym, co z Gdańska i okolic, przypominamy terminy indywidualnych konsultacji dla Wolontariuszy (jeśli ktoś chce porozmawiać o swoich tekstach, pracach, albo ogólnie o działaniach w Fundacji) – zapraszam serdecznie

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Jak to ująć, czyli praktyczny kurs pisania

warsztaty dla wolontariuszy

Redagujesz gazetkę, blog czy wpisy do mediów społecznościowych? Tworzysz teksty promocyjne, informacyjne? Jeśli chcesz pisać lepiej – zapraszam na wspólny trening. Przypomnę kilka zasad, o których warto pamiętać przygotowując artykuł i parę znanych od wieków schematów, które pomagają, gdy czas nagli, a weny ani śladu.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Materiały prasowe, czyli jak się przedstawić, żeby o nas napisali

5 wskazówek dla organizacji pozarządowych

Bez względu na to, czy organizujesz jedno wydarzenie w roku, czy kilkanaście, czy zajmujesz się niszowym teatrem, czy stadkiem bezdomnych kotów – twoja działalność może być ulubieńcem mediów. Zapraszam na szkolenie, które ci w tym pomoże.

                                      ZOBACZ WIĘCEJ

 

Akumulator Społeczny dla KULTURA NGO

Fundacji Kultura NGO (a dokładnie cele naszych działań i  wizja rozwoju na najbliższy rok) zostały docenione i wsparte dofinansowaniem w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

ZOBACZ WIĘCEJ