Gdański Tydzień Wolontariatu

Gdańskie święto wolontariatu rozpoczyna się 5 grudnia, ale już w listopadzie możesz wziąć udział w konkursie fotograficznym i Grze Miejskiej. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Miło nam poinformować, że jednym z punktów gry będzie spotkanie z Fundacją Kultura NGO i naszymi Wolontariuszkami. Czekamy na Was 3 grudnia, w sobotę, między 11-14 w sympatycznym miejscu – w Bibliotece pod Żółwiem (Gdańsk, ul. Św. Ducha 111/113).

Jakie zadanie dla Was przygotowaliśmy? Pan Pytalski zostawił dla Was zestaw pytań dotyczących organizacji pozarządowych i wolontariatu oraz działań Fundacji Kultura NGO (niektóre pytania są podchwytliwe, a nawet złośliwe, uprzedzamy). Na szczęście Pani Ściągawka zostawiła obok swoje notatki. Bierzesz więc kartę z jednego stosu, a w drugim szukasz odpowiedzi. Jeśli poradzisz sobie bez zerkania do materiałów pomocniczych – Pani Ściągawka się nie obrazi. Wystarczą trzy dobre odpowiedzi i pieczątka zaliczająca zadanie jest Twoja. Przyjdź do nas – sprawdź siebie i naszą organizację!

Do zobaczenia

Iza, Aleksandra (Wolontariuszki)

Gosia (Fundacja Kultura NGO)